Sort by

Asim Pollard has logged 42 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Demi Lovato: Dancing with the Devil

Demi Lovato: Dancing with the Devil

2021
×
Read the review Edit this entry  
28
OnlyFans: Selling Sexy

OnlyFans: Selling Sexy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
A Week Away

A Week Away

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bit

Bit

2019
×
★★
Edit this entry  
26
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
Read the review Edit this entry  
26
Blood Moon

Blood Moon

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Superman: Man of Tomorrow

Superman: Man of Tomorrow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Torque

Torque

2004
×
★★
Edit this entry  
19
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
Read the review Edit this entry  
18
Deadly Illusions

Deadly Illusions

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Last Blockbuster

The Last Blockbuster

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
14
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
Read the review Edit this entry  
13
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
X-Men: The Last Stand

X-Men: The Last Stand

2006
×
★★½
Edit this entry  
13
Ghost Rider

Ghost Rider

2007
×
Edit this entry  
12
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Cherry

Cherry

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
11
South Park Vaccination Special

South Park Vaccination Special

2021
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Coming 2 America

Coming 2 America

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Superbad

Superbad

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
The World to Come

The World to Come

2020
×
Read the review Edit this entry  
04
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★
Edit this entry  
02
The Royal Tenenbaums

The Royal Tenenbaums

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Electroma

Electroma

2006
×
★★★★
Edit this entry  
01
50 First Dates

50 First Dates

2004
×
★★★½
Edit this entry