• Dream On

    ★★★★★

  • South Park: The Streaming Wars

    ★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • No Exit

    ★★★

  • The Tuck Rule

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Horror Noire

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • Under Wraps

    ★★½

  • No One Gets Out Alive

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • The Humans

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Attica

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Advent Calendar

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

  • Fear Street: 1994

    ★½

  • The One and Only Dick Gregory

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Seance

  • The Retreat

    ★★½

  • Aquarium of the Dead

    ½

  • The Djinn

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Dirty Tricks

    ★★½

  • Naked Singularity

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Sound of Violence

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★

  • Willy's Wonderland

  • The Mauritanian

    ★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Al Davis vs. The NFL

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • John and the Hole

    ★½

  • CODA

    ★★★★½