Zach has logged 15 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Dogville

Dogville

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Salò, or the 120 Days of Sodom

Salò, or the 120 Days of Sodom

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Last House on the Left

The Last House on the Left

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Elle

Elle

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
Read the review Edit this entry  
17
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Bronson

Bronson

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Tampopo

Tampopo

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Valhalla Rising

Valhalla Rising

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Ghost of Yotsuya

The Ghost of Yotsuya

1959
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bacurau

Bacurau

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Fear X

Fear X

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bleeder

Bleeder

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry