• Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★½

  • Great White

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Yes Day

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Call

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • Ouverture Of Something That Never Ended

  • Let Him Go

    ★★★

  • Horizon Line

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • Penguin Bloom

    ★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★

  • After We Collided

    ★★★

  • Work It

    ★★★★½

  • Greenland

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 2

  • Unhinged

    ★★★★½

  • Lost Bullet

    ★★½

  • The Rental

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★★★★

  • Defending Jacob

    ★★★★

  • FOX Presents the iHeart Living Room Concert for America

  • Escape From Pretoria

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★★★★

  • last night i dreamt that somebody loved me

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★★

  • 365 Days

    ½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • My Spy

    ★½

  • Al Feloos

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • YouTube Rewind 2019: For the Record

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Playing with Fire

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★★★

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

    ★★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★½

  • Fractured

    ★★★★½

  • Can You Keep a Secret?

    ★★★★

  • Tall Girl

    ★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Laundromat

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★½