asma has logged 11 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
A Cinderella Story: Christmas Wish

A Cinderella Story: Christmas Wish

2019
×
★★★★
Edit this entry  
23
A Christmas Prince: The Royal Baby

A Christmas Prince: The Royal Baby

2019
×
★★★½
Edit this entry  
13
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★½
Edit this entry  
02
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★★
Edit this entry  
02
Al Feloos

Al Feloos

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
Playing with Fire

Playing with Fire

2019
×
★★★½
Edit this entry  
05
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
Read the review Edit this entry  
02
Fractured

Fractured

2019
×
★★★★½
Edit this entry