Sort by
  • Snoopy Presents: Welcome Home, Franklin

    ★★★★★

  • This Is Me…Now

  • Grace

  • The Looming Cloud

  • Shalal

  • The Shell Covered Ox

  • Phoebe

  • Say Hi After You Die

  • Winding Path

  • Bust

  • Dreams like paper boats

  • guts

  • Viaje de Negocios

  • Handling the Undead

  • The Masterpiece

  • The Lost Season

  • Pasture Prime

  • Exhibiting Forgiveness

  • Love Me

  • Drago

  • Bug Diner

  • Border Hopper

  • The Smallest Power

  • Object 817

  • To Be Invisible

  • Alok

  • Pathological

  • Dona Beatriz Ñsîmba Vita

    ★★★★½

  • Martyr's Guidebook

  • 14 Paintings

  • The Color Purple

  • The Stag

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • Matta and Matto

  • Salone Love

  • Essex Girls

  • Larry

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

  • Baigal Nuur - Lake Baikal

  • Miisufy

  • Bay Of Herons

  • The Heart

  • Society of the Snow

  • American Fiction

    ★★★★

  • Priscilla

  • Maestro

    ★★★★

  • Poor Things

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Voice Ever

  • Flail

  • Thirstygirl

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Perfect Find

  • Merman

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Basri & Salma in A Never-Ending Comedy

  • 27

  • Inside the Yellow Cocoon Shell

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

  • The Little Mermaid

  • Didn't Think I'd See You Here

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★½