• Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Let Him Go

    ★★★★

  • Batman: Death in the Family

    ★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★½

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Undertaker: The Last Ride

    ★★★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★★½

  • Playdate with Destiny

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★★

  • Togo

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Dark Waters

    ★★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • The Outpost

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Metallica & San Francisco Symphony: S&M2

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • Batman: Hush

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Child's Play

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • ZZ Top: That Little Ol' Band From Texas

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★