Sort by

ᴬⁿᵗʰᵒⁿʸ has logged 23 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Platform

The Platform

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Cats

Cats

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Charade

Charade

1963
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Monty Python and the Holy Grail

Monty Python and the Holy Grail

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Killer Joe

Killer Joe

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Cooler

The Cooler

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Outbreak

Outbreak

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Romancing the Stone

Romancing the Stone

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Emma.

Emma.

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Onward

Onward

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Sexy Beast

Sexy Beast

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Valerie and Her Week of Wonders

Valerie and Her Week of Wonders

1970
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Contagion

Contagion

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Science of Sleep

The Science of Sleep

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Come to Daddy

Come to Daddy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Morvern Callar

Morvern Callar

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Love Witch

The Love Witch

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry