Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ½

  • M3GAN

    ★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Cult of Humpty Dumpty

    ½

  • The Killing Tree

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★★

  • The Offering

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Pterodactyl

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Margaux

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

  • Shark Side of the Moon

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • They/Them

    ★★

  • Glorious

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Eradication

    ★★

  • Sharkula

  • Gatlopp: Hell of a Game

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Revealer

    ★★★

  • Abandoned

    ½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Disappearance in Yellowstone

  • Moloch

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Incantation

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Gone in the Night

  • X

    ★★★½

  • The Cellar

    ★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Those Who Walk Away

    ★★½

  • 60 Seconds to Live

    ½

  • The Long Night

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Master

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★½

  • Noah’s Shark

    ½

  • The Covid Killer

    ½

  • Amityville Cop

    ★½

  • Dashcam

    ★★½

  • Easter Bunny Massacre

    ★★½

  • The Amityville Moon

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Kate

    ★★★