• The Batman

    ★★★★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★★

  • Sweet Girl

    ★★★★

  • Beckett

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Man of Steel

    ★★★★