• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Jingle Bell Princess

    ★½

  • A Very Merry Bridesmaid

  • A Castle for Christmas

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Father Christmas Is Back

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Boyfriends of Christmas Past

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Vacation Friends

  • The Curse of Humpty Dumpty

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Swim

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Annette

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Dinosaur Hotel

    ★★

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Stay Out of the Attic

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Virus Shark

  • The Little Things

  • Death to 2020

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • A California Christmas

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Fatman

  • Freaky

    ★★★

  • Books of Blood

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Host

    ★★★

  • Deep Blue Sea 3

  • Money Plane

    ★½

  • Anything for Jackson

    ★★★