audrey has logged 20 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Nightbreed

Nightbreed

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Rampage

Rampage

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Britney vs. Spears

Britney vs. Spears

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Monster Wolf

Monster Wolf

2011
×
Read the review Edit this entry  
25
The Curse of Humpty Dumpty

The Curse of Humpty Dumpty

2021
×
Read the review Edit this entry  
25
Dinosaur Hotel

Dinosaur Hotel

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Mummy

The Mummy

1959
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Haunting of Bly Manor

The Haunting of Bly Manor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Before I Wake

Before I Wake

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ice Spiders

Ice Spiders

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Dinosaurus!

Dinosaurus!

1960
×
Read the review Edit this entry  
12
Virus Shark

Virus Shark

2021
×
Read the review Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
End of the World

End of the World

2018
×
Read the review Edit this entry  
10
The Haunting of Hill House

The Haunting of Hill House

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Mummy

The Mummy

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
02
RoboCop

RoboCop

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Airheads

Airheads

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry