Sort by

Dolce has logged 10 entries for films during January 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Monsters University

Monsters University

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spencer

Spencer

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Lizzie McGuire Movie

The Lizzie McGuire Movie

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
New Year's Eve

New Year's Eve

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Forrest Gump

Forrest Gump

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry