Aurora Lynnebakken has logged 19 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Maiko: Dancing Child

Maiko: Dancing Child

2015
×
★★★★
Edit this entry  
22
Bee Movie

Bee Movie

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Tuba Atlantic

Tuba Atlantic

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Yes We Love

Yes We Love

2014
×
★★★★
Edit this entry  
21
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Sicario

Sicario

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
14
1917

1917

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
12
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
08
The Suite Life Movie

The Suite Life Movie

2011
×
★½
Edit this entry  
08
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Betrayed

Betrayed

2020
×
★★★★
Edit this entry  
04
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
04
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★★
Edit this entry  
03
Speed

Speed

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Wizards of Waverly Place: The Movie

Wizards of Waverly Place: The Movie

2009
×
★★★
Edit this entry  
02
The Princess and the Frog

The Princess and the Frog

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Blue Velvet

Blue Velvet

1986
×
★★★★
Edit this entry