• The Steadfast Tin Soldier

    ★★

  • Asphalt Burning

    ★★

  • The Sun Is Also a Star

    ★★

  • Ronia, The Robber's Daughter

    ★★

  • Super Rhino

    ★★

  • Hawaiian Vacation

    ★★

  • The Paramedic

    ★★

  • Radio Rebel

    ★★

  • Mrs. Serial Killer

    ★★

  • Paper Towns

    ★★

  • Spring Breakers

    ★★

  • Orps: The Movie

    ★★

  • Barbie as Rapunzel

    ★★

  • Barbie in the Nutcracker

    ★★

  • A Bug's Life

    ★★

  • The Pagemaster

    ★★

  • Brave Little Tailor

    ★★

  • Monsters vs Aliens

    ★★