• Little Frick and the Fiddle

    ★★★

  • The Seventh Master of the House

    ★★★

  • Loop

    ★★★

  • Burnout 2

    ★★★

  • From Dusk Till Dawn

    ★★★

  • Wizards of Waverly Place: The Movie

    ★★★

  • Jackass Number Two

    ★★★

  • Staying Alive

    ★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Ice Princess

    ★★★

  • Space Buddies

    ★★★

  • The Muppets

    ★★★

  • Pocahontas II: Journey to a New World

    ★★★

  • 101 Dalmatians II: Patch's London Adventure

    ★★★

  • An Extremely Goofy Movie

    ★★★

  • The Little Mermaid: Ariel's Beginning

    ★★★

  • Winnie the Pooh

    ★★★

  • DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp

    ★★★