• The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★★

  • Maleficent

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • Jackie Brown

    ★★★★

  • Utøya: July 22

    ★★★★

  • Cocktail

    ★★★★

  • Smash and Grab

    ★★★★

  • Wind

    ★★★★

  • London Has Fallen

    ★★★★

  • Olympus Has Fallen

    ★★★★

  • Over the Hedge

    ★★★★

  • Ocean's Thirteen

    ★★★★

  • Fifty Shades of Grey

    ★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • Back to the Future

    ★★★★

  • The Bourne Identity

    ★★★★

  • Maiko: Dancing Child

    ★★★★

  • Yes We Love

    ★★★★