Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★

  • Renfield

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★½

  • This Place Rules

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Is That Black Enough for You?!?

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Sr.

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • The Patient

    ★½

  • Terrifier 2

    ★★★½