• The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★

  • Canvas

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

  • Fine China

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Ammonite

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Unpregnant

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★

  • Guest

    ★★★½

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★★½

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★½

  • After We Collided

    ½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★½

  • Rob Schneider: Asian Momma, Mexican Kids

    ½

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • Coachella: 20 Years in the Desert

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★★★

  • Wave Sounds

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★½

  • Emma.

    ★½

  • Gretel & Hansel

    ★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★★½

  • Horse Girl

    ★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Wendy

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★