Austin has logged 40 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Anima

Anima

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Haunting of Hill House

The Haunting of Hill House

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Climax

Climax

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Anna

Anna

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Good Dinosaur

The Good Dinosaur

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Beats

Beats

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Jaws

Jaws

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Too Old to Die Young

Too Old to Die Young

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Shaft

Shaft

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Men in Black 3

Men in Black 3

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Men in Black II

Men in Black II

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Men in Black

Men in Black

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Shadow

Shadow

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Rock my Heart

Rock my Heart

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
I Am Mother

I Am Mother

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Deadwood: The Movie

Deadwood: The Movie

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
When They See Us

When They See Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry