Sort by

Austin has logged 33 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Tax Collector

The Tax Collector

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Radioactive

Radioactive

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Hater

The Hater

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Amulet

Amulet

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Rental

The Rental

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
Read the review Edit this entry  
22
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
End of Watch

End of Watch

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Master

The Master

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Fatal Affair

Fatal Affair

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Spectacular Now

The Spectacular Now

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Bernie

Bernie

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Relic

Relic

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
First Cow

First Cow

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Old Guard

The Old Guard

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Greyhound

Greyhound

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Outpost

The Outpost

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Magnolia

Magnolia

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Desperados

Desperados

2020
×
Read the review Edit this entry  
03
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry