Sort by

Austin has logged 32 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
No One Gets Out Alive

No One Gets Out Alive

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Tragedy of Macbeth

The Tragedy of Macbeth

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Intrusion

Intrusion

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Where Is Anne Frank

Where Is Anne Frank

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Mad Women's Ball

The Mad Women's Ball

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Desperate Hour

The Desperate Hour

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Copshop

Copshop

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Nightbooks

Nightbooks

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Starling

The Starling

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Encounter

Encounter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Dead Silence

Dead Silence

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Scarborough

Scarborough

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Voyeurs

The Voyeurs

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Mothering Sunday

Mothering Sunday

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
As in Heaven

As in Heaven

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Prey

Prey

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Score

The Score

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Kate

Kate

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Karen

Karen

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Batman

Batman

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Cinderella

Cinderella

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Afterlife of the Party

Afterlife of the Party

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry