Sort by

Jake (freaking) has logged 12 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Gerald's Game

Gerald's Game

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Exists

Exists

2014
×
★½
Edit this entry  
23
From Dusk Till Dawn

From Dusk Till Dawn

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Simpsons Movie

The Simpsons Movie

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bone Tomahawk

Bone Tomahawk

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Sharknado 3: Oh Hell No!

Sharknado 3: Oh Hell No!

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Climax

Climax

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry