aut has logged 14 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
He's All That

He's All That

2021
×
Edit this entry  
23
Freaky

Freaky

2020
×
★★★
Edit this entry  
22
Another Cinderella Story

Another Cinderella Story

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
A Cinderella Story

A Cinderella Story

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Venom

Venom

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Deep Blue Sea

Deep Blue Sea

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Old

Old

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Planet 51

Planet 51

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Wish Dragon

Wish Dragon

2021
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry