Sort by
  • Violent Night

    ★★½

  • Falling for Christmas

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★★

  • Sins of Our Mother

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Devil in Ohio

    ★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Choose or Die

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Dog

    ★★½

  • The Requin

  • All of Us Are Dead

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • The Rise and Fall of Lularoe

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • Encanto

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

  • Squid Game

    ★★★★

  • LuLaRich

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • The Loud House Movie

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Inside Neutral Milk Hotel

  • Awake

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Coldplay: Live at Glastonbury 2021

  • Cruella

    ★★★½

  • Weezer: OK Human Live with the L.A. Philharmonic + Y.O.L.A.

  • Save Ralph

  • Monster Pets: A Hotel Transylvania Short

  • Seaspiracy

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★½

  • South Park Vaccination Special

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Ginny & Georgia - The Afterparty

    ½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Soul of the City

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Downfalls High

  • Wish Dragon

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Magic School Bus Rides Again in the Zone

    ½

  • Burrow

    ★★½