Sort by

avalonfast has logged 25 entries for films during January 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Visitors

Visitors

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
29
The Event

The Event

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Your Houseplants Are Screaming

Your Houseplants Are Screaming

2021
×
Edit this entry  
29
Oldboy's Apples

Oldboy's Apples

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Therapy Dogs

Therapy Dogs

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Hannah Ha Ha

Hannah Ha Ha

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Hannah Ha Ha

Hannah Ha Ha

2022
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
28
Ratking

Ratking

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
28
We Are Such Stuff as Dreams Are Made On

We Are Such Stuff as Dreams Are Made On

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Walls Cannot Keep Us From Flying

Walls Cannot Keep Us From Flying

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
23
The Hole in the Ground

The Hole in the Ground

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Impossible

The Impossible

2012
×
★★★★
Edit this entry  
11
Elephant

Elephant

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Fast Times at Ridgemont High

Fast Times at Ridgemont High

1982
×
★★★★
Edit this entry  
03
Ladyworld

Ladyworld

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★½
Edit this entry  
03
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Honeycomb

Honeycomb

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Edit this entry  
02
Tramps

Tramps

2016
×
★★★½
Edit this entry  
02
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★
Edit this entry  
02
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Caveat

Caveat

2020
×
★★★★
Edit this entry