• Framing Britney Spears

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Prom

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • One Night in Miami...

  • Black Is King

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Victor in Paradise

  • Hollywood

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Zola

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Forky Asks a Question: What Is a Friend?

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Lady and the Tramp

  • Noelle

  • Frozen II

    ★★½

  • Black and Blue

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The Platform

    ★½

  • Joker

    ★★★

  • Waves

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • Crawl

    ★★½

  • The Lion King

    ½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Oprah Winfrey Presents: When They See Us Now

  • Men in Black: International

    ★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • When They See Us

    ★★★★★

  • Ma

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Captain Marvel

  • Selah and the Spades

    ★★★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★★

  • Escape Room

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Christmas Chronicles

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

  • Parkland: Inside Building 12

  • Auntie Edna