Sort by
  • Leave the World Behind

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Dream Scenario

  • Strays

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Sharper

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Blackening

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★½

  • Somewhere in Queens

  • Fire Island

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • The Northman

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • No Exit

    ★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Emergency

    ★★½

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★½