Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • History of the World, Part II

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Night of the Coconut

    ★★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★★½

  • Luca

    ★★★★