Sort by

Ave has logged 16 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Alien: Ore

Alien: Ore

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Alien: Night Shift

Alien: Night Shift

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Descent

The Descent

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hulk

Hulk

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Videodrome

Videodrome

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Alien: Specimen

Alien: Specimen

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
eXistenZ

eXistenZ

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Twins

Twins

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry