Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Creed III

    ★★★★★

  • The Magician's Elephant

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • The Strays

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★★½

  • Mummies

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • The Apology

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★★½

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★½

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Boss Baby: Christmas Bonus

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Violent Night

    ★★½

  • Mickey Saves Christmas

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • Blue's Big City Adventure

    ★★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ½

  • Strange World

    ★★★

  • The Amazing Maurice

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • The Soccer Football Movie

    ½

  • Zootopia+

    ★★★½

  • Slumberland

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★★