Sort by
  • Guardians of the Galaxy Volume 3

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Val

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★½

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★½