• VHS 94

    ★★½

  • The Gray

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Misfits

    ★★★½

  • Narrow

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Fourth Wall

    ★★★½

  • Bootstrapped

    ★★★★

  • Femalien: Cosmic Crush

    ★★

  • You Will Never Be Back

    ★★★½

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★

  • Eye Exam

    ★★★

  • Host

    ★★★½

  • Peninsula

    ★★★

  • Don't You Dare

    ★★★

  • Powerbomb

  • Polvotron 500

    ★★★½

  • May the Devil Take You Too

    ★★★★

  • Who Goes There?

    ★★★★

  • Blanketyy

    ★★★

  • Dead Earth

    ★★

  • Yummy

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Lake of Death

    ★★½

  • The Booksellers

    ★★★

  • The Young Cannibals

    ★★

  • VFW

    ★★★½

  • The Cleansing Hour

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★★★

  • Candy Corn

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★

  • Rabid

    ★★★

  • Haunt

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Ma

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • In Search of Darkness

    ★★★½

  • Critters Attack!

    ★★½

  • The Furies

    ★★★

  • Straight Edge Kegger

    ½

  • Us

    ★★★★

  • Girl on the Third Floor

    ★½

  • Washed

    ★★★★

  • Zombie for Sale

    ★★★½

  • Them That Follow

    ★★★½

  • Koko-di Koko-da

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Monster Party

    ★★½

  • The Pool

    ★★½

  • I'll Take Your Dead

    ★★★½

  • Deep Murder

    ★★

  • The Wind

    ★★★★

  • Trespassers

    ★★½

  • Nightmare Cinema

    ★★★

  • Knife+Heart

    ★★★½

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★

  • The Wolf House

    ★★★★

  • Luz

    ★★½

  • Hellraiser: Judgment

    ★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Selfie from Hell

    ★★

  • Mandy

    ★★★½

  • Summer of 84

    ★★★★

  • The Night Eats the World

    ★★★½

  • One Cut of the Dead

    ★★★★½

  • Trench 11

    ★★★★

  • Tigers Are Not Afraid

    ★★★★★

  • Hagazussa

    ★★★★

  • Revenge

    ★★★

  • Ruin Me

    ★★★