RSS feed for axvci
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Palo Alto

Palo Alto

2013
×
Edit this entry  
11
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★
Edit this entry  
09
Intruders

Intruders

2015
×
Edit this entry  
09
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★★★
Edit this entry  
09
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hotel Mumbai

Hotel Mumbai

2018
×
★★★★
Edit this entry  
09
Us

Us

2019
×
★★★★
Edit this entry  
08
When They See Us

When They See Us

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Her Smell

Her Smell

2018
×
½
Edit this entry  
03
Untamed Heart

Untamed Heart

1993
×
★★
Edit this entry  
02
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
You're Not You

You're Not You

2014
×
★★★
Edit this entry  
31
A Beautiful Life

A Beautiful Life

2008
×
★★½
Edit this entry  
31
The Unbelievable Truth

The Unbelievable Truth

1989
×
★★½
Edit this entry  
25
Blue Valentine

Blue Valentine

2010
×
★★★★
Edit this entry  
23
Someone Great

Someone Great

2019
×
Edit this entry  
20
Climax

Climax

2018
×
★★★★
Edit this entry  
18
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★
Edit this entry