Sort by
  • Smile

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Moonshot

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Waffle Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

  • House of Gucci

  • Love Hard

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Card Counter

  • The Power of the Dog

  • Malignant

  • Free Guy

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Pig

  • Bergman Island

    ★★★★

  • The French Dispatch

  • Black Widow

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

  • The Mitchells vs. The Machines

  • The Beta Test

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • I Care a Lot

  • Southampton

    ★★★★★

  • Some Kind of Heaven

  • The Night House

    ★★★½

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Hustlers

  • Midsommar

  • Shazam!

  • Mandy

    ★★★★

  • The Edge of Seventeen

  • Your Name.

  • The Lobster

  • Big Eyes

    ★★★

  • The Internship

  • This Is the End

  • The Great Gatsby

  • Melancholia

    ★★★★

  • Bridesmaids

  • Kick-Ass

  • Shutter Island

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★

  • Cloudy with a Chance of Meatballs