RSS feed for azmoztyks11

azmoztyks11 has logged 158 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
Halloween II

Halloween II

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Submarine

Submarine

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Half of It

The Half of It

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Rushmore

Rushmore

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Better Off Dead...

Better Off Dead...

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Watch

The Watch

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Waves

Waves

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Uncle Drew

Uncle Drew

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Sleepaway Camp

Sleepaway Camp

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Bring It On

Bring It On

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Couples Retreat

Couples Retreat

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Kicking & Screaming

Kicking & Screaming

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Split

Split

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Roll Bounce

Roll Bounce

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Million Ways to Die in the West

A Million Ways to Die in the West

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Cheaper by the Dozen 2

Cheaper by the Dozen 2

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Austin Powers in Goldmember

Austin Powers in Goldmember

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Wedding Singer

The Wedding Singer

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Angels in the Outfield

Angels in the Outfield

1994
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Transformers: Revenge of the Fallen

Transformers: Revenge of the Fallen

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Austin Powers: International Man of Mystery

Austin Powers: International Man of Mystery

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Transformers: The Last Knight

Transformers: The Last Knight

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Big

Big

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Balls of Fury

Balls of Fury

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Slumber Party Massacre II

Slumber Party Massacre II

1987
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Slumber Party Massacre

The Slumber Party Massacre

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Teen Wolf

Teen Wolf

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Disturbia

Disturbia

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Blockers

Blockers

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Barbershop 2: Back in Business

Barbershop 2: Back in Business

2004
×
★½
Edit this entry  
11
Lottery Ticket

Lottery Ticket

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
Read the review Edit this entry  
09
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Paper Towns

Paper Towns

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Clueless

Clueless

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Silver Bullet

Silver Bullet

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Hell Fest

Hell Fest

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry