• Fifty Shades of Grey

    ★½

  • Saturn 3

    ★★

  • Marmaduke

  • Yes, God, Yes

    ★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★½

  • Superbad

    ★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★½

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★½

  • Trash Humpers

    ★★★½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★½

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★

  • The Lobster

    ★★★★

  • Megan Is Missing

    ½

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★½

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★

  • The Princess Bride

    ★★★½