Sort by
  • Fast X

    ★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Aau's Song

    ★★★½

  • The Pit

    ★★½

  • The Bandits of Golak

    ★★★

  • The Spy Dancer

    ★★★★

  • Journey to the Dark Head

    ★★★½

  • I Am Your Mother

    ★★★½

  • In the Stars

    ★★★★

  • Screecher's Reach

    ★★★★

  • Sith

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Renfield

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Judy Blume Forever

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Slumberland

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The School for Good and Evil

  • Mama's Boy

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • 5-25-77

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½