• The Summit of the Gods

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • Little Fish

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Jaws

    ★★★★½

  • A.I. Artificial Intelligence

    ★★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • Into the Woods

    ★★★★½

  • Six by Sondheim

    ★★★★½