Austin has logged 63 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Futuresport

Futuresport

1998
×
★★
Edit this entry  
30
The Last Mercenary

The Last Mercenary

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Edit this entry  
29
Street Knight

Street Knight

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Back to Back

Back to Back

1996
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
Hitman: Agent 47

Hitman: Agent 47

2015
×
★★★
Edit this entry  
27
Old

Old

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Storm Watch

Storm Watch

2002
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★½
Edit this entry  
26
Daylight

Daylight

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Seven Psychopaths

Seven Psychopaths

2012
×
★★★
Edit this entry  
26
Hitman

Hitman

2007
×
★★★
Edit this entry  
25
Mortal Kombat

Mortal Kombat

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Silent Hill

Silent Hill

2006
×
★★½
Edit this entry  
25
BloodRayne

BloodRayne

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Van Wilder: Freshman Year

Van Wilder: Freshman Year

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Dark Tower

The Dark Tower

2017
×
★★★½
Edit this entry  
23
Jolt

Jolt

2021
×
★★
Edit this entry  
23
Event Horizon

Event Horizon

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Shadow Man

Shadow Man

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Billy Madison

Billy Madison

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
19
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jupiter Ascending

Jupiter Ascending

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Peter Rabbit 2: The Runaway

Peter Rabbit 2: The Runaway

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Last Witch Hunter

The Last Witch Hunter

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Double Take

Double Take

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Evolver

Evolver

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Wake Up, Ron Burgundy: The Lost Movie

Wake Up, Ron Burgundy: The Lost Movie

2004
×
★★★
Edit this entry  
15
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Problem Child 3: Junior in Love

Problem Child 3: Junior in Love

1995
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
South Park: Bigger, Longer & Uncut

South Park: Bigger, Longer & Uncut

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Edit this entry  
13
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★★★
Edit this entry  
13
Artie Lange: Jack and Coke

Artie Lange: Jack and Coke

2009
×
★★★
Edit this entry  
13
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
Till Death

Till Death

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Mr. Brooks

Mr. Brooks

2007
×
★★½
Edit this entry  
12
F9

F9

2021
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
11
Out of Reach

Out of Reach

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Abraham Lincoln: Vampire Hunter

2012
×
★★★
Edit this entry  
08
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Nature Calls

Nature Calls

2012
×
★★½
Edit this entry  
06
Rambo

Rambo

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Submerged

Submerged

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★½
Edit this entry