Sort by
  • Saw X

  • Recluse

  • Barbie

    ★★★½

  • May December

    ★★½

  • Strange Way of Life

  • The Little Mermaid

  • Bottoms

  • Scream VI

    ★★★

  • Passages

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Menu

  • Glass Onion

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

  • Bones and All

  • TÁR

  • Barbarian

  • Nope

    ★★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Hideous

  • Triangle of Sadness

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Army of the Dead

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★½

  • Passing

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Rose Island

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • The Boys in the Band: Something Personal

    ★★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The Old Guard

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★

  • Hollywood

    ★½

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★