• Soul

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Onward

  • Bad Boys for Life

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

  • Knives Out

  • Joker

  • Ford v Ferrari

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Les Misérables

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Aladdin

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Venom

  • Green Book

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

  • The Meg

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

  • Ready Player One

  • A Quiet Place

  • Game Night

    ★★★½

  • Black Panther

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Ferdinand

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • It

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • War for the Planet of the Apes

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Cars 3

  • Baywatch

  • The Fate of the Furious

  • The Boss Baby

  • Baby Driver

  • Logan

  • The Lego Batman Movie

  • John Wick: Chapter 2

  • Wind River

  • Moana

    ★★★½

  • Split

  • The Magnificent Seven

  • Sing

  • Lion

  • Arrival

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Central Intelligence

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

  • The Revenant

    ★★★★

  • Creed

  • The Good Dinosaur

  • The Martian

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

  • Ant-Man

  • Ted 2