RSS feed for belu 💐👩🏻‍💻

belu 💐👩🏻‍💻 has logged 19 entries for films rated ★★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
Law of Desire

Law of Desire

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Bob le Flambeur

Bob le Flambeur

1956
×
★★½
Edit this entry  
23
Ostende

Ostende

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Blonds

The Blonds

2003
×
★★½
Edit this entry  
14
La Chinoise

La Chinoise

1967
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Red Thread

The Red Thread

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Climax

Climax

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Breakfast at Tiffany's

Breakfast at Tiffany's

1961
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Two Shots Fired

Two Shots Fired

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Machorka-Muff

Machorka-Muff

1963
×
★★½
Edit this entry  
17
I Hope I'm Loud When I'm Dead

I Hope I'm Loud When I'm Dead

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Other Side of Hope

The Other Side of Hope

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Happy Birthday to John

Happy Birthday to John

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Sherlock, Jr.

Sherlock, Jr.

1924
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Blondes in the Jungle

Blondes in the Jungle

2009
×
★★½
Edit this entry  
22
Los Tentados

Los Tentados

2013
×
★★½
Edit this entry  
20
Velvet Goldmine

Velvet Goldmine

1998
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Last Days

Last Days

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry