Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Rifftrax Live: The Return of Swamp Thing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • PAW Patrol: The Movie

  • Free Guy

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Class Action Park

  • Klaus

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Falsettos

    ★★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★½

  • Zootopia

    ★★★★½

  • The Lego Movie

    ★★½

  • Frozen

    ★★★½

  • Rifftrax Live — Manos: The Hands of Fate

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

  • Tangled

    ★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon

    ★★★½

  • Birdemic: Shock and Terror

    ★★★★★

  • Tucker and Dale vs. Evil

    ★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • Coraline

    ★★★★½

  • WALL·E

    ★★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • Cars

  • Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith

    ★★★

  • The Incredibles

    ★★★★

  • The Polar Express

    ★★★★★

  • Mean Girls

    ★★★

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★★★

  • Kung Fu Hustle

    ★★★½

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★

  • Rapsittie Street Kids: Believe in Santa

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode II – Attack of the Clones

    ★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★½

  • Zoolander

    ★★★

  • Rat Race

    ★★★½

  • Spirited Away

    ★★★★½

  • Legally Blonde

    ★★★½

  • The Emperor's New Groove

    ★★★★½

  • Shanghai Noon

    ★★★½

  • Star Wars: Episode I – The Phantom Menace

  • Rush Hour

    ★★★½