Sort by
  • The Creator

    ★★

  • Dumb Money

    ★★

  • Strays

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Carl's Date

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Stan Lee

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Arnold

    ★★

  • The Gallows Pole: This Valley Will Rise

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Fast X

  • The Little Mermaid

    ★★

  • The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Covenant

    ★★

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Tetris

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Hypnotic

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • 65

  • Champions

    ★★

  • Reality

    ★★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★

  • Creed III

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★

  • Knock at the Cabin

  • Passages

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★

  • Scrapper

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★

  • Kokomo City

    ★★★

  • Fremont

    ★★★

  • Plane

    ★★

  • Varisu

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Babylon

    ★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Violent Night

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Keys to the City

    ★★

  • Strange World

    ★★