• Cry Macho

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Jolt

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Thunder Force

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Day Sports Stood Still

    ★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★½

  • Yes Day

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Moxie

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Below Zero

    ★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Outside the Wire

    ★½

  • The Dig

    ★★½

  • Locked Down

    ★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Tiger

    ★★★½

  • Fatale

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • The Prom

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

    ★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • Let Him Go

    ★★½

  • Holidate

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Totally Under Control

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Run

    ★★