Sort by
  • Now and Then - The Last Beatles Song

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Sly

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Dylan's New Nightmare

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • To End All War: Oppenheimer & the Atomic Bomb

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★½

  • Indiana Jones Collection

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Arnold

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ½

  • Metallica: 72 Seasons - Global Premiere

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bert Kreischer: Razzle Dazzle

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Birdemic 3: Sea Eagle

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • The State Funeral of HM Queen Elizabeth II

    ★★½

  • The Grand Tour: A Scandi Flick

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

    ★★★★

  • Untold: The Race of the Century

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½