Sort by

brian has logged 10 entries for films during June 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Primer

Primer

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Repulsion

Repulsion

1965
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Swarm

The Swarm

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Wicker Man

The Wicker Man

2006
×
½
Read the review Edit this entry  
20
The Mist

The Mist

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Offence

The Offence

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
V/H/S

V/H/S

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Jack Reacher

Jack Reacher

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Upstream Color

Upstream Color

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Dead Man's Shoes

Dead Man's Shoes

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry