RSS feed for Bahgon
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Annabelle

Annabelle

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★
Edit this entry  
07
Hostel

Hostel

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Dark Crystal

The Dark Crystal

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Little Switzerland

The Little Switzerland

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Visit

The Visit

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Curse of La Llorona

The Curse of La Llorona

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
20
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Wonder

Wonder

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
See You Yesterday

See You Yesterday

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Dying to Tell

Dying to Tell

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Spiderwick Chronicles

The Spiderwick Chronicles

2008
×
★★★
Edit this entry  
08
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Marrowbone

Marrowbone

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Toc Toc

Toc Toc

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Wolf Children

Wolf Children

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry