Sort by
  • The Flash

  • In The Glory Of His Name: The Making of Sect

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • SECT

    ★★★★★

  • Clerks III

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • The Batman

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Nightmare Alley

  • Licorice Pizza

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • House of Gucci

  • Army of Thieves

  • No Time to Die

  • The Black Phone

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Last Duel

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

  • Dune

  • Cyrano

  • C'mon C'mon

  • The Card Counter

  • Malignant

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Candyman

  • Free Guy

  • The Green Knight

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

    ★★★★★

  • Red Rocket

  • Lamb

  • The French Dispatch

  • Val

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Army of the Dead

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • One Left

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

  • The New Mutants

  • Tenet

  • Hamilton

  • I Know This Much Is True

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

  • The Invisible Man

  • Promising Young Woman

  • Sonic the Hedgehog